Volkswagen Touran - definicja, historia i dostępne generacje
Tekst opracowany z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Zasady i ograniczenia
Volkswagen Touran to samochód rodzinny łączący cechy kombi z SUV-em, którego pierwsza generacja została wprowadzona w 2003 roku. Model ten zadebiutował w wersji dostępnej w dwóch konfiguracjach: 5-osobowej oraz 7-osobowej, co czyniło go unikatowym w segmencie MPV. Produkcja zostanie zakończona w 2025 roku, a trzecia generacja Tourana zadebiutowała w marcu 2015 roku na salonie w Genewie jako pierwszy van Volkswagen skonstruowany w oparciu o platformę modułową MQB.
Pierwsza generacja Tourana, dostępna w latach 2003-2010, oferowała różne układy siedzeń dostosowane do potrzeb rodziny. W konfiguracji 5-osobowej bagażnik miał pojemność niemal 700 litrów, co zapewniało dużą elastyczność w codziennym użytkowaniu. Wersja 7-osobowa z trzecim rzędem siedzeń znacząco zmniejszała pojemność bagażnika do 120 litrów, ale umożliwiała przewóz większej liczby pasażerów. Długość tego modelu wynosiła 4527 mm, szerokość 1829 mm (bez lusterek), a wysokość 1659 mm.
Drugi model Tourana, dostępny w latach 2010-2015, bazował na płycie podłogowej Golfa VI, co przyniosło istotne ulepszenia w podejściu do konstrukcji. W tej generacji Volkswagen wprowadził przekształcenie w MPV (Multi Purpose Vehicle), co zwiększyło wszechstronność pojazdu. Bagażnik w wersji MPV oferował pojemność 834 litrów, a po złożeniu maksymalnych siedzeń można było zmieścić 1980 litrów ładunku. Wymiary bagażnika wynosiły: długość 1100 mm, szerokość 1080 mm, wysokość 850 mm, a próg załadunku znajdował się na wysokości 660 mm od ziemi.
Trzecia generacja Tourana, dostępna w latach 2015-2025, przedstawia fundamentalną zmianę w konstrukcji Volkswagena. Jest to pierwszy model z serii, który został zbudowany jako van na bazie platformy modułowej MQB. Nowy model wprowadził zaawansowany układ siedzeń 40/20/40 w drugim rzędzie oraz trzeci rząd w pełni demontowalny lub składany, co znacząco zwiększało praktyczność. W wersji 7-osobowej z trzecią, otwartą kanapą, pojemność bagażnika wynosiła jedynie 137 litrów, ale model umożliwiał transport 10 dużych toreb na zakupy, 11 standardowych walizek (60-70 L) lub 7 dużych plus 3 kabinowych walizek.
Pytanie: Jakie są główne różnice między generacjami Tourana?
Główne różnice między generacjami Tourana dotyczą platformy konstrukcyjnej, układu siedzeń i pojemności bagażnika. Pierwsza generacja (2003-2010) bazowała na starszej konstrukcji z różnymi wymiarami w zależności od konfiguracji. Druga generacja (2010-2015) wprowadziła przekształcenie w MPV z większą pojemnością bagażnika. Trzecia generacja (2015-2025) została zbudowana na platformie MQB jako van z zaawansowanym układem siedzeń 40/20/40 i w pełni demontowalnym trzecim rzędem.
Pytanie: Czy Touran może przewozić rowery?
Tak, Touran może przewozić rowery MTB, ale wymaga to złożenia kół przednich oraz częściowego złożenia tylnych siedzeń. W wersji 7-osobowej można zaaranżować miejsce na 1-2 rowery, co czyni model praktycznym wyborem dla miłośników rowerowych. Alternatywą są rozwiązania z zewnętrznym montażem rowerów na dachu lub w postaci bagażnika typu bike rack.
Pytanie: Kiedy nastąpi zakończenie produkcji Tourana?
Produkcja Volkswagen Tourana zostanie zakończona w 2025 roku, co oznacza, że model będzie dostępny w salonach do końca tego roku kalendarzowego. Po 2025 roku Touran przestanie być produkowany, a jego miejsce w ofercie Volkswagena może zająć nowy model w segmencie MPV lub kombi.
Wymiary Volkswagen Touran - zewnętrzne i wewnętrzne oraz pojemność bagażnika
Precyzyjne wymiary zewnętrzne Volkswagen Touran stanowią jedną z istotnych cech tego MPV, a ich spójność we wszystkich generacjach podkreśla zalety platformy modułowej MQB. Dla trzeciej generacji Touran (Mk3) produkowanej od 2015 r. obowiązują długość 4527 mm, szerokość 1829 mm (bez lusterek) oraz wysokość 1659 mm. Są one stałe, ponieważ auto opiera się na tej samej konstrukcji co Golf czy Passat, co zapewnia równowagę między przestrzenią a wnętrzem. Wymiary pierwszej generacji (2003-2010) wykazywały niewielkie różnice - dłuższy przód i nieco większą wysokość, co wynikało z bardziej skonstruowanej jako van bazowej ramy. Druga generacja (2010-2015) zbliżyła się do współczesnych wymiarów, utrzymując jednocześnie charakter praktycznego auta rodzinnego.
Pojemność bagażnika Volkswagen Touran znacząco różni się w zależności od konfiguracji i ustawienia siedzeń. W wersji 5-osobowej pojemność wynosi niemal 700 litrów, a przy pełnym złożeniu tylnych rzędów - ponad 1900 litrów. Dla porównania, średnia pojemność w segmencie MPV wynosi 450 L, a Touran plasuje się powyżej tej średniej, co czyni go praktycznym wyborem dla osób ceniących wygodę transportu. Przegroda ładunkowa ma wymiary 1100×1080×850 mm, a próg załadunku sięga na wysokość 660 mm od ziemi, co ułatwia codzienny załadunek większych przedmiotów.
| Model | Pojemność bagażnika [L] | Różnica w stosunku do Tourana |
|---|---|---|
| Volkswagen Touran | 834 | 0 |
| Ford S Max | 700 | -134 |
| Dacia Jogger | 565 | -269 |
| Fiat Freemont | 765 | -69 |
Wersja 7-osobowa Tourana oferuje zupełnie inną dynamikę pojemności - przy otwartym trzecim rzędzie dostępne jest jedynie 120 litrów, a po złożeniu siedzeń w konfiguracji 40/20/40 w drugim rzędzie bagażnik rozszerza się do 1980 litrów. Istotny fundament praktyczności stanowi możliwość transportu 10 toreb na zakupy, 11 walizek standardowych (każda 60-70 L) lub 7 dużych walizek w kombinacji z trzema kabinowymi. Dodatkowo, dzięki składanej przedniej kanapie, wózek dziecięcy typu 3-w-1 czy rowery MTB zdemontowane z kół, Touran radzi sobie z wymogami codziennego życia rodziny.
Silniki Volkswagen Touran - benzyna 1.5 TSI vs diesel 2.0 TDI, osiągi i spalanie
Jednostka napędowa 1.5 TSI o mocy 150 KM zapewnia prędkość maksymalną w granicach 190-200 km/h, natomiast diesel 2.0 TDI o mocy 190 KM osiąga 210-218 km/h. Rozróżnienie to wynika z zastosowania różnych technologii dolotowych oraz systemów wtrysku, które są zatwierdzone zgodnie z Rozporządzeniem UE 2018/858 dotyczącym homologacji silników.
Silniki 1.5 TSI i 2.0 TDI różnią się charakterystyką paliwową w znaczący sposób. Średnie zużycie 1.5 TSI w przedziale 6,5-7,6 l/100km jest większe niż 4,8-6,0 l/100km dla 2.0 TDI, które może osiągać wartości poniżej 5 l/100km w trybie Eco. VW Touran 1.9 TDI z 2008 roku zużywał 6,0 l/100km z mocą 105 KM, co stanowi historyczne odniesienie do starszych generacji modelu.
W porównaniu z dynamiką jazdy 1.5 TSI wymaga 10-11 sekund na przyspieszenie do 100 km/h, podczas gdy 2.0 TDI osiąga ten czas w 9-10 sekund. Przyspieszenie turbinowe w wersji diesla przekłada się na lepszą dynamikę przy niższych obrotach, co jest zgodne z wynikami testów dynamiki samochodowej określonymi w normie PN-EN 12628:2016.
| Silnik | Moc [KM] | Spalanie [l/100km] | Czas 100 km [s] | Prędkość maks. [km/h] |
|---|---|---|---|---|
| 1.5 TSI | 150 | 6,5-7,6 | 10-11 | 190-200 |
| 2.0 TDI | 190 | 4,8-6,0 | 9-10 | 210-218 |
Dostępność napędu na przednie koła oraz opcja skrzyni biegów DSG umożliwiają optymalizację zużycia paliwa dzięki precyzyjnemu sterowaniu zmianami biegów, co jest weryfikowane zgodnie z ISO 17025:2017 dotyczącą badań pracy układów napędowych. Standardowo samochód niesie 11 walizek oraz 10 toreb na zakupy, co czyni go praktycznym rozwiązaniem dla rodziny.
Silnik 2.0 TDI zapewnia niższe zużycie paliwa niż jednostka 1.5 TSI, co przekłada się na korzyści przy dłuższych trasach autostradowych. Moc 190 KM przyspiesza szybciej niż 150 KM, redukując czas na 100 km o ponad sekundę w stosunku do wersji benzynowej. Obie jednostki spełniają normy emisji Euro 6d-temp, co potwierdzają badania laboratoryjne przeprowadzane w akredytowanych jednostkach.
Warto przyjrzeć się różnicy w emisji CO₂ pomiędzy tymi samochodami - diesel generuje 15-20% mniej przy tym samym przebiegu, co czyni go korzystniejszym pod względem opłacalności eksploatacyjnej. Użytkownicy modelu Touran 2010 cenią niezawodność starszych silników TDI przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia, co stanowi istotny argument przy wyborze używanego auta.
Jakie są różnice w spalaniu między silnikiem 1.5 TSI a 2.0 TDI?
Silnik 1.5 TSI zużywa 6,5-7,6 l/100km, podczas gdy 2.0 TDI osiąga 4,8-6,0 l/100km. Diesel charakteryzuje się bardziej przewidywalnym zużyciem przy różnych warunkach jazdy. VW Touran 1.9 TDI z 2008 roku zużywał 6,0 l/100km, co pokazuje ewolucję technologii od starszych generacji modelu.
Jak moc silnika wpływa na czas przyspieszenia do 100 km/h?
Moc 190 KM w wersji 2.0 TDI przyspiesza do 100 km/h w 9-10 sekund, co jest o sekundę szybsze niż 1.5 TSI z 150 KM (10-11 s). Przyspieszenie turbinowe umożliwia szybsze rozkręcanie się silnika przy niższych obrotach. Wyniki te są zgodne z normą PN-EN 12628:2016 dotyczącą testów dynamiki samochodowej.
Czy oba silniki spełniają współczesne normy emisji?
Tak, zarówno 1.5 TSI, jak i 2.0 TDI spełniają normy emisji Euro 6d-temp. Obie jednostki przeszły niezależne testy w akredytowanych laboratoriach, które potwierdziły ich zgodność z wymogami środowiskowymi. To stanowi fundamentalną zaletę modelu w kontekście rosnących wymagań regulacyjnych.
Praktyczność i użyteczność Volkswagen Touran - bagażnik, 7 osób i możliwości transportu
Volkswagen Touran 7-osobowy z trzecią częściowo demontowalną kanapą zapewnia łączną pojemność 137 L w otwartej konfiguracji oraz 834 L w trybie MPV. Ten samochód rodzinny łączy cechy kombi z SUV-em, co czyni go idealnym dla rodzin z potrzebą dużej przestrzeni ładunkowej. Przy standardowym układzie siedzeń 40/20/40 można przewieźć 10 toreb na zakupy, 11 walizek standardowych (60-70 L) oraz 7 dużych walizek plus 3 kabinowych.
Wersja Touran Cross zwiększa wszechstronność dzięki odpornym materiałom wnętrza oraz podwyższonej pozycji siedzącej, co ułatwia wsiadanie i opuszczanie dzieci. Próg załadunku na wysokości 660 mm jest fundamentalny dla osób z nietypowymi potrzebami transportowymi, umożliwiając bezproblemowy przewóz wózka 3-w-1 oraz rowerów MTB do dwóch osób po złożeniu kół przednich. Dla większej liczby przewoźników konieczny jest bagażnik dachowy lub na haku.
Trzeci rząd demontuje wszechstronność transportu, pozwalając całkowicie usunąć siedzenia w razie potrzeby. Takie rozwiązanie jest rzadkością w segmencie MPV, gdzie większość konkurentów zachowuje stałą konfigurację. W połączeniu z przeznaczeniem do transportu specjalistycznego Touran staje się jednym z najbardziej uniwersalnych środków rodzinnych w swojej klasie.
| Model | Pojemność bagażnika [L] | Różnica w stosunku do Tourana |
|---|---|---|
| Volkswagen Touran MPV | 834 | 0 |
| Ford S Max | 700 | -134 |
| Dacia Jogger | 565 | -269 |
| Fiat Freemont | 765 | -69 |
Tabela porównawcza ilustruje przewagę Tourana w segmencie MPV - jego pojemność 834 L przewyższa średnią segmentową 450 L oraz wszystkie wymienione modele konkurencji. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2018/2005, wymagania dotyczące bezpieczeństwa dzieci w samochodach określają minimalne parametry fotela dziecięcego, które Touran spełnia dzięki elastycznemu układowi siedzeń.
Wymiary bagażnika Tourana: długość 1100 mm, szerokość 1080 mm, wysokość 850 mm. Próg załadunku na wysokości 660 mm znacząco ułatwia transport wózków i rowerów, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Przy pełnym złożeniu siedzeń maksymalna pojemność osiąga 1980 L, co pozwala na przewóz większych ładunków bez problemu.
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA W L - MODELE MPV
Volkswagen Touran - opinie użytkowników, ceny i koszty eksploatacji
Opinie użytkowników Volkswagen Touran są podzielone między zadowolonych, ceniących przestronność, a żałujących, którzy wymieniają auto po 8-10 latach z powodu kosztów serwisu.
Sterowanie VW Touran 1.5 TSI 150 KM z 2023 r. dostępne jest w wersji z napędem na przednie koła oraz automatyczną skrzynią biegów DSG. Ten model oferuje nowoczesne wnętrze z cyfrowym zestawem informacyjnym i systemem infotainment znacząco poprawiającym komfort jazdy. Dla osób kupujących auto na codzienne użytkowanie - rozważ nowy 1.5 TSI z gwarancją i niższymi kosztami serwisu, mimo wyższego spalania.
Używany VW Touran 2.0 TDI 140 KM z 2011 r. prezentuje się jako solidna opcja dla oszczędnych kierowców. Silnik diesla zapewnia niski poziom emisji oraz doskonałą dynamikę przy dużym przeładunku. Dla okazjonalnych wyjazdów weekendowych - starszy 2.0 TDI z 2011 r. oferuje niski przebieg i niższą cenę, a przy tym niskie spalanie i dużą pojemność bagażnika. Przed zakupem używanego Tourana - sprawdź historię serwisową i zużycie oleju, co jest częstym problemem przy starszych silnikach diesla.
Klasyczny VW Touran 1.9 TDI 105 KM z 2008 r. pozostaje popularnym wyborem w segmencie używanych aut z powodu niskiej ceny i prostoty konserwacji. Ten model cieszy się dobrą opinią wśród osób szukających niezawodnego auta do lokalnych dojazdów i krótkich wyjazdów.
| Generacja | Lata produkcji | Długość [mm] | Szerokość [mm] | Pojemność bagażnika [L] |
|---|---|---|---|---|
| Mk1 | 2003-2010 | 4527 | 1829 | 743 |
| Mk2 | 2010-2015 | 4527 | 1829 | 834 |
| Mk3 (MPV) | 2015-2025 | 4527 | 1829 | 1980 |
Touran plasuje się powyżej średniej w segmencie - średnia pojemność w MPV wynosi 450 litrów, a Touran oferuje ponad 800 litrów w wersji standardowej i ponad 1900 litrów po złożeniu siedzeń.
Średnie spalanie Tourana waha się od 5 do 7 litrów na 100 km - diesel 2.0 TDI osiąga poniżej 5 litrów, a benzyna 1.5 TSI około 6,5-7,6 litrów. VW Touran cechuje się bardzo przewidywalnym zużyciem paliwa, co potwierdzają opinie - wielu właścicieli raportuje, że przebieg 100 tys. km to już 600-700 zł za paliwo przy średniej cenie 6,50 zł/litr. Przewidywalność silników Volkswagena pozwala na realistyczne kalkulacje kosztów eksploatacji, a serwis co 15 000 km kosztuje ok. 800-1200 zł w autoryzowanym serwisie.
Diesel osiąga mniejsze spalanie niż benzyna, co czyni starsze wersje z silnikiem TDI atrakcyjnymi dla osób przejeżdżających duże odległości. Opinie wskazują na przewidywalność zużycia paliwa - kierowcy cenią możliwość dokładnego wyliczenia kosztów utrzymania.
Touran łączy cechy kombi z SUV-em, oferując wszechstronną konstrukcję przy zachowaniu komfortu jazdy typowego dla Volkswagena. VW Touran ma solidność charakterystyczną dla Volkswagena, a duża funkcjonalność i komfort jazdy sprawiają, że auto nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i dłuższych wyjazdów.
CENY UŻYWANYCH VOLKSWAGEN TOURAN [ZŁ]
FAQ - najczęstsze pytania o Volkswagen Touran
W tym fragmencie znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące Volkswagen Touran - od wyboru używanego egzemplarza po porównanie kosztów eksploatacji i praktyczność w wersji 7-osobowej.
Czy warto kupić używanego Tourana?
VW Touran z 2010 roku to solidny wybór dla rodzin potrzebujących przestrzeni. Trzeci rząd siedzeń jest w pełni demontowalny umożliwia przewóz 7 pasażerów lub zamianę na bagażnik o pojemności 137 L. Dostępny jest także silnik 2.0 TDI o mocy 190 KM, który przy cenie zakupu rzędu 23 000 zł oferuje niską barierę wejścia do segmentu MPV. Konstrukcja firmy Volkswagen zapewnia trwałość, a przebiegi powyżej 200 000 km często oznaczają konieczność wymiany rozrządu - warto więc zawsze sprawdzić historię serwisową w CEPiK przed finalizacją zakupu.
Jakie są różnice między wersjami MPV a kombi w kontekście Volkswagen Touran?
VW Touran to samochód rodzinny łączący cechy kombi z SUV-em, oferujący jedną z największych pojemności ładunkowych w swojej klasie. Wersja MPV zapewnia 834 L pojemności bagażnika w konfiguracji standardowej, a przy złożeniu siedzeń daje rekordowe 1980 L. Dla porównania, Ford S Max ma 700 L (-134 L), Dacia Jogger 565 L (-269 L), a Fiat Freemont 765 L (-69 L). Długość największej przestrzeni ładunkowej wynosi 1100 mm, szerokość 1080 mm, wysokość 850 mm. Przeźroczysta przegroda umożliwia organizację bagażu, a pojemność na 10 toreb na zakupy wystarcza nawet przy pełnym obłożeniu rodziny.
Czy VW Touran ma problemy z zużyciem oleju?
VW Touran ma bardzo przewidywalne zużycie paliwa, co wpływa na jego niezawodność. Średnie spalanie w przedziale 5-7 l/100 km gwarantuje niskie koszty eksploatacji, a diesel 2.0 TDI może osiągać poniżej 5 l/100 km przy umiarkowanym stylu jazdy. Silnik 1.5 TSI o mocy 150 KM wymaga nieco więcej paliwa, ale jego konstrukcja przyjazna serwisantom minimalizuje ryzyko wycieków. Regularna wymiana oleju co 15 000 km oraz monitorowanie poziomu co 1000 km w pierwszych miesiącach eksploatacji pomagają utrzymać silnik w optymalnej kondycji.
Jakie są koszty ubezpieczenia i serwisu dla diesla 2.0 TDI vs benzyna 1.5 TSI?
| Model | Rok | Cena zakupu [zł] | Spalanie [l/100km] | Roczne koszty paliwa [zł] |
|---|---|---|---|---|
| 1.5 TSI 150 KM | 2023 | 106 000 | 7,6 | 7 875 |
| 2.0 TDI 140 KM | 2011 | 23 000 | 6,0 | 5 400 |
Przy cenie paliwa 6,00 zł/l i rocznym przebiegu 15 000 km diesel 2.0 TDI kosztuje około 5 400 zł, natomiast benzyna 1.5 TSI przy 7,00 zł/l generuje wydatki rzędu 7 875 zł. Dodatkowo diesel wymaga wymiany filtra cząstek co 100 000 km, co zwiększa koszty serwisowe o 800-1200 zł rocznie. Zatem diesel jest tańszy w eksploatacji, choć wiąże się z nieco wyższymi kosztami przeglądu.
Czy można przewozić wózek dziecięcy w wersji 7-osobowej?
Tak, VW Touran 7-osobowy zapewnia pełną kompatybilność z wózkami dziecięcymi typu 3-w-1. Trzeci rząd siedzeń jest w pełni demontowalny, co tworzy miejsce na wózek o standardowych wymiarach. W tej konfiguracji bagażnik osiąga pojemność 137 L - wystarczającą dla większości modeli. W wyższych wersjach dostępna jest klapka elektryczna ułatwiająca dostęp. Przed zakupem warto sprawdzić maksymalne wymiary wybranego wózka oraz zamontować uchwyt na fotelik w pokrowcu, aby zapewnić bezpieczeństwo dziecka.
Jakie są alternatywy w segmencie rodzinnym dla Volkswagen Touran?
Firmy Volkswagen i Skoda oferują kilka konkurencyjnych modeli dla rodzin. Ford S Max plasuje się nieco niżej pod względem przestrzeni - ma 700 L bagażnika. Dacia Jogger jest tańszą alternatywą, ale jej pojemność 565 L jest znacznie mniejsza. Fiat Freemont oferuje 765 L, co daje przewagę nad Touranem. Nowsze opcje to Skoda Kodiaq oraz Volkswagen Tiguan Allspace, które łączą zalety SUV-a z przestronnością MPV. Touran plasuje się powyżej średniej w segmencie, w którym 450 L to minimalny próg. Dla osób szukających równowagi pomiędzy kombi a SUV-em, model Touran firmy Volkswagen pozostaje istotnym wyborem ze względu na zaufanie do jakości i praktyczność.
Redakcja Kierowca.org · wszystkie artykuły